De behuizing van de satellieten heeft een luxe uitstraling. De gevormde kunststof behuizing heeft een verdikte schaal die zeer stabiel is en de resonantie vermindert, dit komt ten goede aan de geluidskwaliteit.
Laagfrequent geluid wordt goed weergegeven door de subwoofer die een 5-inch luidspreker driver gebruikt. Deze is magnetisch afgeschermd. De MDF houten subwoofer is stabiel en van een goede dikte, wat resonantie effectief vermindert.
De satellieten zijn voorzien van 2.75 inch (70mm) volledig bereik drivers. De conus is gemaakt van een speciaal composiet materiaal dat zowel midden als ook de hoge frequenties geoptimaliseerd weer geeft.
Met de multi-functionele knop bedien je het volume en zet je de luidsprekers in de standby stand, en schakel je tussen de Aux en Bluetooth ingang.
100MHz Computer Service
Wilhelminaplein 119A
5931NX Tegelen
077-4754672
kvk 12050172
Maandag gesloten
Dinsdag t/m vrijdag
10:00 tot 18:00 uur
Zaterdag
10:00 tot 16:00 uur